سئوالات متداول

سئوالات متداول

روش آموزش در گروه آموزشی نسل فردای شریف چگونه است؟

نسل فردای شریف یک شبکه آموزشی دیجیتالی پویا و تکامل‌پذیر است که قادر است منابع آموزشی متنوع و مِؤثر (اعم از دروس رسمی آموزش و پرورش و دروس مهارتی و غیر رسمی) را در قالب‌های نوین آموزشی بر اساس آموزش پروژه محور در هرجا و هر وقت در اختیار دانش‌آموزان قرار دهد.

آیا تسهیلگران نسل فردای شریف در هر ساعت شبانه‌روز یاری‌گر دانش‌آموزان هستند؟

بله. آنها همواره در دسترس دانش‌آموزان و الهام‌بخش آنان در یادگیری درس‌هایشان هستند.

از آنجا که تأثیر آموزش حضوری بر کسی پوشیده نیست، آیا آموزش دیجیتال نسل فردای شریف می‌تواند همچون آموزش حضوری موثر باشد؟ آیا معلمان و تسهیلگران می‌توانند ارتباط مؤثری با دانش‌آموزان برقرار کنند؟

تسهیلگران و مربیان نسل فردای شریف علاوه بر گذراندن دوره‌های فنی رایانه‌‌ای، دوره‌های روان‌شناسی آموزشی گذرانده‌اند. در روش آموزش پروژه محور ما، دانش‌آموزان همان‌طوری که با خیال آسوده در منزل خود نشسته‌اند به صورت زنده و در محیط LMS، آموزش را در قالب‌های ویدیویی همراه با عناصر گرافیکی و داستان و فیلم دریافت می‌کنند که تأثیر این آموزش حتی از آموزش خشک و رسمی حضوری بیش‌تر است.  

سیستم آموزشی نسل فردای شریف از لحاظ فنی چه تفاوتی با شرکت‌های ارایه دهنده سیستم LMS دارد؟
  1. گروه آموزشی نسل فردای شریف شرکت ارایه‌دهنده خدمات نرم افزاری نیست. یک شبکه آموزشی است که با دخیل دانستن ذی‌نفعان و بازیگران آموزشی همچون دانش‌آموز، معلم، مدرسه، خانواده و با اتکا به شبکه‌سازی دیجیتالی بین آنها مصمم به تربیت نسلی تحول‌ساز است و این امر را از طریق ایجاد آموزش در پارادایم نوین و بستر دیجیتالی با بهره‌گیری از معرفت‌شناسی و شیوه‌های نوین آموزشی پی ‌می‌گیرد. برای آموزش خود از فناوری LMS  در قالب نرم‌افزارهایی چون Moodle و BigBlueButtom  و چند نرم افزار دیگر استفاده می‌کند.
آیا دانش‌آموزان نسل فردای شریف مدرک رسمی آموزش و پرورش دریافت می‌کنند؟

دانش‌آموزانی که در مدرسه دیجیتالی نسل فردای شریف ثبت نام میکنند، این امکان را دارند که با پرداخت مبلغی اضافی از طریق مدارس رسمی همکاربا مجموعه ثبت نام شده و در پایان سال تحصیلی پس از قبولی در امتحانات، علاوه بر اخذ گواهی تحصیلی ازمدسه نسل فردا،  کارنامه رسمی خود را از طریق مدارس همکار دریافت می کنند.